Hakkımızda

Çalışkan Restorasyon Yapı A.Ş. 2014 yılında kemal çalışkan tarafından kurulmuş olup eski eser onarımı başta olmak üzere inşaat sektöründe hizmet vermekte olan taahhüt firmasıdır.

Sektöre rasyonel ve çağdaş bir bakış açısı getirmeyi hedefleyerek çalışmalarımıza başladık.

Kuruluşumuzdan bugüne “Kalite”, “Güvenlik” ve “Teknik” kavramlarından ödün vermeyerek oluşturduğumuz çizgimiz , Sektörle ilgili global gelişmeleri yakından takip etmenin verdiği öz güven ve ciddiyet doğrultusunda belirmeye devam edecektir.

 

Kemal ÇALIŞKAN

İnşaaat Mühendisi

Güvenli ve kaliteli inşaat projeleri tasarlamak, inşa etmek ,onarmak ve zamanında tamamlamak; tüm bunları gerçekleştirirken, Çalışkan Restorasyon Yapı A.Ş. çözüm ortaklarının gelişimine destek olmak.

Çalışkan Restorasyon Yapı A.Ş. olarak projelerimizi hayata geçirirken , içinde bulunduğumuz toplumun kültürel ve çevresel değerlerine sahip çıkması bilincinin artırılmasına yardımcı olmak.

Çağdaş çalışma prensiplerini ilke edinmiş bir toplumun parçası olmak.

Çalışkan Restorasyon Yapı A.Ş. faaliyetlerinin temelinde, firma genelinde oluşturulan değerler bulunur. Çözüm ortaklarımız, üzerlerine aldıkları görevi, bu değerler ışığında yerine getirir .Bu farkındalık başarıya giden yolda en önemli kriterdir.

Hizmetlerimiz

1

1

1

1

1

1

1

1

1

1

1

1